تبلیغات
صفحه شخصی نبی الله باستان فارسانی

نظر سنجی
شما در اینترنت دنبال چه چیزی هستید؟لینک دوستان

بیانیه

درخواست نمایندگان تشکل های معلمان از نمایندگان محترم مجلس


به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش رای قاطع دهید

      پس از روزها تلاش برای کمک به دولت تدبیر و امید برای انتخاب وزیری درخور وزارت آموزش و پرورش،تشکلهای صنفی معلمان سراسرکشور با برگزاری جلسات متعدد با یکدیگر و با کارشناسان و نخبگان این حوزه و همچنین نظرسنجی از فرهنگیان به اجماع از آقای دکتر محمد علی نجفی  که دارای سوابق موفق اجرایی و کارنامه قابل دفاع در این زمینه می باشد برای پذیرش سکانداری وزارت آموزش و پرورش دعوت به عمل آوردند.


ایشان علی رغم میل خود و به خاطر احترام به نظر و تصمیم معلمان و نمایندگان تشکل ها از سر ایمان و اخلاص و باور اعتقادی  به این دعوت پاسخ مثبت داد و آقای دکتر روحانی ، رئیس جمهور محترم با تدبیر خود وی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد نموده است .

آنچه در میان فرهنگیان به وضوح دیده می شود امید ی است  که با  این انتخاب ایجاد شده است. نه به این سبب که جایگاه تعلیم و تربیت در میان سیا سیون ارتقاء یافته  بلکه به این دلیل که پس ا ز دوره های متعددی آزمون و خطا این بار قرار است کسی وزیر این قشر فرهیخته شود که مورد وثوق قاطبه آنان است.

 

      انتظار موکد و بحق  ما از کمیسیون  آموزش مجلس ، فراکسیون فرهنگیان مجلس و از همه نمایندگان محترم مجلس در خانه ملت این است که به این تصمیم تشکل های معلمان و تمامی فرهنگیان فرهیخته احترام گذاشته و با رای بالای اعتماد به وزیر پیشنهادی دولت تدبیر و امید ، معلمان و جامعه را نسبت به آینده ، دلگرم و امیدوار نمایند .

      درخواست ما از همه معلمان ، فرهنگیان و مردم آگاه ایران در اقصی نقاط کشور این است که با نمایندگان خود  در خانه ملت وارد گفت و گو شده و آنان را نه تنها به رای اعتماد بالا  که بالاترین رای کابینه به گزینه پیشنهادی آقای دکتر روحانی متقاعد نمایند .

این حداقل درخواست نمایندگان تشکل ها از نمایندگان مردم در خانه ملت است و امید است که با آن همراهی نمایند.

کانون  صنفی معلمان - سازمان معلمان  – انجمن اسلامی معلمان – مجمع فرهنگیان ایران اسلامی-کانون مدرسان دانشگاه فرهنگیان
طبقه بندی: مسائل روز معلمان،
برچسب ها: وزیر، رای اعتماد، بیانیه، کانون، تشکل، صنفی، معلمان،
[ چهارشنبه 16 مرداد 1392 ] [ 14:17 ] [ نبی الله باستان فارسانی ]
درباره وبلاگ

"تارنگار بیستـــــون"
فرهنگی ، اجتماعی ، انتقادی

به منظور آگاهی دادن برای مقابله با كج فهمی، تحجر و تنگ نظری ها در جامعه نسبت به مسائل اجتماعی، آموزشی و فرهنگی در تاریخ بیستم شهریور 1384 فعالیت خود را آغاز نموده و در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایران نیز به ثبت رسیده است. دیدگاه های ارزنده شما می تواند مدیر وبسایت را در رسیدن به اهداف عمومی خود یاری رساند.
با سپاس فراوان
نبی الله باستان فارسانی
شماره ارسال پیامک به مدیر وبسایت:
30006721000152
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل نوشته ها: عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

نام کاربری :
رمز عبور :
شماره موبایل گیرنده :
متن پیامک:

تحلیل آمار سایت و وبلاگ